Продовжено термін дії дозволів на тимчасове мовлення низки ліцензіатів

09.10.2019

Дозволи на тимчасове мовлення в містах Донецької і Луганської областей перевидано програмам і каналам Суспільного мовлення, телеканалу «UA» і радіостанціям «Радіо РОКС – Україна», «ПРЯМИЙ FM», «Перець FM», «Стильное». Відповідні рішення регулятор ухвалив 9 жовтня через завершення терміну дії попередніх дозволів.

ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» отримала кілька дозволів на тимчасове мовлення. Так, у місті Гірнику Донецької області телеканал «UA:ДОНБАС» транслюватиметься на 12 ТВК, радіостанція «Голос Донбасу» – на частоті 95,7 МГц, «Радіо «Промінь» – на частоті 95,3 МГц; а в селищі Широкому Станично-Луганського району Луганської області працюватиме «Українське радіо. Пульс» на частоті 99,5 МГц.

Також у Гірнику Донецької області на частоті 104,1 МГц звучатиме «Радіо РОКС – Україна», на частоті 107,6 МГц – «ПРЯМИЙ FM», на частоті 97,0 МГц – «Перець FM», «Стильное», а на 30 ТВК працюватиме ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» («UA»).

Крім того, «ПРЯМИЙ FM» отримав дозволи на тимчасове мовлення з використанням частот 99,3 МГц у м. Волновасі, 88,1 МГц у м. Краматорську, 101,9 МГц у м. Покровську Донецької області.

Відбулися зміни і в мовленні на 21 ТВК у м. Волновасі Донецької області. Замість ТОВ «Телерадіокомпанія «Експрес-інформ», м. Київ (логотип «5+») тепер на цьому каналі транслюватимуться передачі суспільного телеканалу «UA:ПЕРШИЙ».

Усі дозволи на тимчасове мовлення видані терміном на 1 рік.