Сайт працює в режимі тестування.

Сумська телекомпанія «Академ TV» удосконалює можливості поширення програм

19.09.2011

При відсутності вільного частотного ресурсу на певній території з метою максимального охоплення жителів місцевою інформацією ТОВ ТРК «Академ TV» розробила проект із використанням нових інформаційних технологій і прогресивних телекомунікаційних систем щодо поширення власних програм. Це нововведення дасть змогу телекомпанії, яка веде ефірне мовлення в обласному центрі, розповсюджувати передачі нового формату на інші території регіону через використання наземних кабельних мереж багатоканального мовлення.

Цей проект планується реалізувати поетапно. На першому етапі з допомогою оптоволоконної системи «Укртелекому» і провайдерів програмної послуги передбачено поширювати програми на території центральних районів області у кабельних мережах Сум, Тростянця, Білопілля, а також північних районів із використанням кабельних мереж Шостки, Ямполя, Свеси, Кролевця. Програмою другого етапу реалізації проекту компанія планує в такий спосіб покрити своїми передачами всю область. Обсяг мовлення – 24 години на добу.

Додамо, що за ліцензіями Національної ради в багатоканальних телемережах власне мовлення уже ведуть комунальні підприємства Шостки й Конотопа телерадіокомпанія «Акцент» і Конотопська дитяча телерадіокомпанія «Кон-такт» .