Супутниковому телеканалу «Планета» призначено позапланову перевірку

24.03.2016

Національна рада розглянула результати моніторингів мовлення ТОВ «Телемережа «УНІКА-ТV», м. Київ (логотип «Планета») і призначила позапланову перевірку компанії. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 24 березня.

Моніторинг компанії, проведений 28 січня, зафіксував трансляцію телепрограми під логотипом «NEWSONE», хоча ліцензією передбачено використання логотипу «ПЛАНЕТА» та не передбачено ретрансляції програм інших мовників, що є ознакою порушення чинного законодавства.

За результатами моніторингів, здійснених у періоди з 29 січня по 4 лютого, з 18 по 24 лютого, в ефірі ліцензіата було зафіксовано трансляцію аудіовізуальних творів у виконанні діячів культури (співаків), прізвища яких містяться в Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оприлюдненому на офіційному веб-сайті Міністерства культури України, що є ознакою порушення абзацу десятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Зокрема, на каналі транслювалися виступи і музичні відеокліпи за участю таких виконавців: Григорія Лепса, Олега Газманова, Лева Лещенка, Валерії, Стаса П’єхи, Наталії Варлей (передача «Биополе. Невидимая сила»).

Нагадаємо, у червні 2015 року Національна рада ухвалила рішення про звернення до суду про анулювання ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «Телемережа «УНІКА-ТV», триває судовий розгляд.