«Тоніс» переоформив ліцензію на супутникове мовлення

24.10.2011

На сьогоднішньому засіданні Національна рада ухвалила рішення про переоформлення ліцензії ТОВ «Телеканал «Тоніс». Заява з відповідним проханням надійшла до регуляторного органу у вересні цього року.

Зміни стосуються ліцензії на супутникове мовлення, яке здійснюється 24 години на добу. У компанії змінився склад власників, редакційна рада, а також керівник, вихідні дані та оператор телекомунікацій.

Керувати компанією тепер буде Олександр Бутко. Раніше цю посаду обіймала Галина Білодід. Власником частки статутного фонду, яка раніше належала Наталії Жиліній, став ТОВ «Імперіал-СІ». Окрім того, до складу власників входять ТОВ «Сучасне стратегічне управління», ТОВ «Інвестиційні перспективи», ТОВ «РБ Інвест», ТОВ «Центр «Фінансовий радник». До складу редакційної ради увійшли Олена Леонтьєва, Назар Мазур та Дмитро Малець замість Ірини Милиневської-Грищенко, Юлії Жиліної та Лариси Руденко.

Ще змінився логотопип, відтепер назва телеканалу відображатиметься латиницею і малими буквами «tonis» замість логотипу старого зразка («ТОНІС»). Також змінилися параметри супутникового мовлення та оператор телекомунікацій.

Загалом ТОВ «Телеканал «ТОНІС» має ще 6 ліцензій на ефірне телебачення на мовлення в Києві, Кривому Розі, Марганці, Горлівці, Миколаєві, Коростені й Олександрії та мережі з 20-ти каналів в 14-ти областях України.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada