У боях із російськими загарбниками загинув режисер Василь Яворський

24.10.2022

Сьогодні стало відомо, що на фронті загинув ще один представник журналістського цеху, патріот і відданий син України – Василь Яворський.


Василь Яворський упродовж останніх років працював режисером і оператором на багатьох українських телеканалах, таких як «Перший Західний», «Еспресо» та «ЗІК», коли цей медіаресурс іще не входив до медведчуківської групи.


Його колеги стверджують, що Василь належав до тієї когорти українців, які сповідували демократичні цінності, вірили у розвиток своєї країни і знали, що північній сусід рано чи пізно прийде на нашу землю зі зброєю в руках, та робили все можливе, аби цього не сталося.


З 2014 року Василь Яворський віддавав багато сил і енергії, аби показати світові – чим небезпечна росія. Разом із колегами він працював над серією програм «Історія героя», де йшлося про російську мілітарну експансію на територію України, та документальним фільмом «Останній медик терміналу. Ігор Зінич – позивний «Псих».


Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Василь Яворський став на захист своєї Батьківщини зі зброєю в руках і загинув на передовій, як герой. Таким він і залишиться в пам’яті найрідніших людей, його друзів і колег.


Національна рада висловлює співчуття всім близьким, хто знав, любив і шанував Василя Яворського. Світла пам’ять.