Естонський телеканал ETV присвятив Україні спеціальний кіномарафон - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Естонський телеканал ETV присвятив Україні спеціальний кіномарафон

На підтримку України ETV показав спільний спів естонських хорів на Талліннському пісенному полі та новий документальний фільм про зруйноване місто Маріуполь. Також три суботи поспіль телеканал показуватиме глядачам українські художні фільми.

Естонський телеканал розпочав марафон трансляцією спеціальної пісенної програми на Талліннському пісенному майданчику. Великий об’єднаний хор виконав знакову пісню України «Ой у лузі червона калина» та дві пісні з Естонського фестивалю патріотичної пісні «Летить до вулика» (Ta Lendab Mesipuu Poole) та «Моя Батьківщина – моя любов» (Му Ісамаа на Minu Arm). На основі цієї трансляції телеканал презентує спеціальне відео, яке буде розіслано по всьому світові, щоб нагадати людям, що Україна не самотня і потребує підтримки.

Також естонські телевізійники показали документальний фільм «Маріуполь – хроніки пекла» (Маріуполь – Põrgu Kroonikad). Він переносить глядачів у зруйноване місто, яке перебуває нині під російською окупацією. Кадри фільму показують тотальні руйнування та гуманітарну катастрофу. Кіно розповідає про життя тих, хто вижив, і яким був їхній порятунок.

Три тижні поспіль ETV присвячуватиме суботні кіновечори українському художньому фільму. Естонській аудиторії покажуть фільми «Голубине гніздо черепахи» (21 травня), «Черкаси» (28 травня) та «Дике поле» (4 червня). Крім того, ETV також запропонував глядачам підтримати Україну внесками через ГО «Слава Україна».

Національна рада вносить естонський телеканал ETV до Списку друзів України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше