До 14 травня триває прийом заяв на участь у конкурсі на 9 цифрових частот у Київській і Херсонській областях і 5 FM-частот на Закарпатті й Харківщині - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До 14 травня триває прийом заяв на участь у конкурсі на 9 цифрових частот у Київській і Херсонській областях і 5 FM-частот на Закарпатті й Харківщині

Національна рада оголошує конкурс на мовлення з використанням вільних радіоканалів та на вільних каналах мовлення в багатоканальній мережі МХ-5. Повідомлення про оголошення конкурсу вийшло друком 15 березня  в газеті «Голос України» № 51.

На конкурс запропоновано FM-частоти в Закарпатській області – м. Рахів, 103,1 МГц і м. Хуст, 103,7 МГц; а також у Харківській області – с. Гороховатка, 99,5 МГц, смт Зачепилівка, 103,7 МГц і м. Красноград, 100,8 МГц.

Мовлення на цих частотах відбуватиметься цілодобово. Вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше як 5% мають становити передачі та/або музичні твори військово-патріотичної тематики. Зокрема, має висвітлюватися діяльність Збройних Сил України, заходи операції Об’єднаних сил, діяльність ветеранів АТО і події, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими та тимчасово непідконтрольними державній владі України. Дозволяється ретрансляція лише програм Суспільного мовлення і програм «Армія FM – військове радіо».

Також на конкурс виставлено 9 цифрових програм у багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2: у м. Кагарлику Київської області, смт Нижніх Сірогозах (2 програми), смт Новотроїцькому (2 програми), с. Василівці, м. Генічеську, м. Херсоні і смт Чаплинці Херсонської області.

Обсяг мовлення на цих каналах – 24 години на добу. Обов’язковим є розміщення соціально важливих програм місцевої тематики, рекомендовано показ дитячих передач. Заборонено здійснювати ретрансляцію програм інших мовників. Телерадіоорганізації мають проводити інформаційно-рекламну кампанію під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

Заяви на участь у конкурсі можна подавати з 15 квітня до 18:00 14 травня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, б. 2; тел. 234-97,13.

Результати конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути визначені до 12 липня 2019 року.

Докладніше з конкурсом і його умовами можна ознайомитися на сайті Національної ради.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше