До 13 листопада триває прийом заяв на конкурс на 2 програми цифрового радіомовлення у стандарті T-DAB у Києві - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До 13 листопада триває прийом заяв на конкурс на 2 програми цифрового радіомовлення у стандарті T-DAB у Києві

12 вересня Національна рада оголошує конкурс на 2 програми цифрового радіомовлення у стандарті T-DAB у Києві. Інформацію про конкурс опубліковано сьогодні в газеті «Голос України» № 173.

На конкурс виставлено 2 програми, обсяг мовлення – 24 години на добу для кожної. Синхронне мовлення буде організоване на каналі 7D.

Відповідно до вимог програмної концепції ретрансляція програм інших мовників заборонена. Оператором багатоканальної мережі визначено Концерн РРТ. Конкурсну гарантію встановлено у розмірі 10% максимального розміру ліцензійного збору.

Заяви на участь у конкурсі телерадіоорганізації можуть подавати із 15 жовтня до 13 листопада (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підсумки конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбитими до 10 січня 2020 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік програм, які виставлені на конкурс.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше