До 18 червня триває прийом заяв на участь у конкурсі на дві вільні програми каналу багатоканальної телемережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) в Одесі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До 18 червня триває прийом заяв на участь у конкурсі на дві вільні програми каналу багатоканальної телемережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) в Одесі

17 квітня в газеті «Голос України» № 74 опубліковано повідомлення про оголошення конкурсу Національної ради на мовлення на двох вільних програмах каналу багатоканальної телемережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) в Одесі.

На конкурс виставлено 11-ту і 12-ту програми 27-го цифрового каналу. Оператором телекомунікацій визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Вимогами до програмної концепції передбачено, що у конкурсі можуть брати участь телерадіоорганізації, які мають намір здійснювати місцеве або регіональне мовлення. Також рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційних передач. Граничний обсяг мовлення для кожної програми – 24 години на добу.

Заяви від телерадіоорганізацій на участь у конкурсі приймаються із 17 травня до 18 червня 2019 року (до 18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

Підсумки конкурсу відповідно до п. б) ч. 5 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбиті до 16 серпня 2019 року.

Докладніше з конкурсом і його умовами можна ознайомитися на сайті Національної ради.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше