До 23 вересня триває прийом заяв на конкурс на 38 FM-частот для розвитку освітньо-розважального формату мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До 23 вересня триває прийом заяв на конкурс на 38 FM-частот для розвитку освітньо-розважального формату мовлення

Національна рада  24 липня оголошує конкурс на мовлення в освітньо-розважальному форматі, на який виставлено 38  FM-частот у 22 областях України. Публікація про конкурс вийшла друком сьогодні в газеті «Голос України» № 138.

Серед запропонованих для освоєння частот є частоти і в обласних центрах – Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Тернополі, Харкові, Хмельницькому, Херсоні, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, а також інших великих містах – Ковелі, Маріуполі, Білій Церкві, Кременчуку, Умані тощо.

Вимоги до програмної концепції передбачають, що інформаційні, освітні та розважальні передачі мають становити не менше як 50% обсягу усього ефірного мовлення.

Усі передачі мають звучати тільки українською мовою. Також заборонено ретрансляцію програм і використання вихідних даних інших мовників.

Заяви на участь у конкурсі можна подавати з 23 серпня до 23 вересня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підбиття підсумків конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» має відбутися до 22 листопада 2019 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік частот, які виставлені на конкурс.  

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше