У центрі уваги чергового засідання EPRA – питання медіаграмотності, цифрових послуг і ринків, модерації онлайн-контенту - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У центрі уваги чергового засідання EPRA – питання медіаграмотності, цифрових послуг і ринків, модерації онлайн-контенту

14 жовтня 2021 року відбудеться 54-те засідання Європейської платформи регуляторних органів (EPRA), участь в якому візьме перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль.

Захід триватиме у форматі відеоконференції, у зв’язку із обмеженнями, пов’язаними із недопущенням поширення коронавірусної інфекції COVID-19. 

Під час першої частини засідання планується обговорити та ухвалити бюджет платформи на 2022 рік, низку звітних документів, а також узгодити рішення про продовження низки проєктів EPRA щодо підвищення рівня медіаграмотності.

Представники національних регуляторних органів із питань медіа поділяться власним досвідом щодо просування та реалізації ініціатив, спрямованих на підвищення рівня критичного мислення серед різних верств населення як рушійної сили протидії дезінформації та фейковим новинам.

Друга частина заходу буде присвячена міжсекторальній співпраці між регуляторними органами та іншими інституціями і зацікавленими сторонами.

Заплановано заслухати доповіді щодо перших результатів вироблення нових цифрових моделей регулювання для успішного й ефективного забезпечення реалізації положень пакету законів про цифрові послуги та цифрові ринки (DSA&DMA). У найближчому майбутньому планується їх ухвалення. Також відбудуться дискусії щодо передумов успішного впровадження систематичної модерації онлайн-контенту в рамках режиму DSA&DMA.

Під час підсумкової частини буде представлено і розповсюджено презентаційні матеріали з актуальних проблем, пов’язаних із поширенням дезінформації під час виборчих кампаній, та практичні кейси успішних прикладів протидії онлайн-шкоді.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше