До уваги громадськості і медіа – круглий стіл Офісу Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ щодо боротьби з дезінформацією та забезпечення свободи медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До уваги громадськості і медіа – круглий стіл Офісу Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ щодо боротьби з дезінформацією та забезпечення свободи медіа

20 червня 2022 року Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ та Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ організовують в онлайн-форматі експертний круглий стіл на тему «Роль громадських ЗМІ у протидії дезінформації». Планується обговорення звітів про роботу різних громадських медіа, національних інститутів та їх можливостей протидії дезінформації і пропаганді, а також визначення найкращих практик і вироблення відповідних рекомендацій.

Сильні громадські ЗМІ є одним з інструментів протидії дезінформації. Водночас Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ зазначає, що в багатьох державах-учасницях Парламентська Асамблея Ради Європи спостерігає тенденцію зростання загрози незалежного функціонування громадських ЗМІ або їх регулятивних органів. При цьому важливим є протистояння організацій громадського мовлення спробам їхнього використання як пропагандистських каналів для просування політики уряду або перебування під жорстким державним контролем.

Зважаючи на значну активізацію дезінформаційних процесів росії проти України, участь українських експертів у цьому заході є надзвичайно важливою.

Охочі приєднатися до експертного обговорення можуть зареєструватися, надіславши до 17 червня 2022 р. відповідне повідомлення на електронну адресу: bettina.ruigies@osce.org.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше