До уваги правовласників іноземних телерадіоорганізацій і їх представників! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До уваги правовласників іноземних телерадіоорганізацій і їх представників!

01 лютого 2022 року набув чинності Порядок формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються (Порядок), затверджений рішенням Національної ради від 18.11.2021 № 1727. Його оприлюднено в Офіційному віснику № 9. Національна рада звертає увагу правовласників іноземних телерадіоорганізацій і їх представників на необхідність упродовж шести місяців оновити інформацію і документи, на основі яких регулятор раніше ухвалив рішення про внесення іноземних програм до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються (Перелік).

Порядок передбачає розгляд Національною радою питання включення програми іноземної телерадіоорганізації до Переліку на підставі письмової заяви правовласника (виробника) програми або його уповноваженого представника. Заява подається за формою, наведеною в додатку до цього Порядку.

Крім того, зауважимо:

  • Пунктом 20 Порядку передбачено, що іноземні телерадіоорганізації, програми яких на дату набуття чинності цим Порядком внесені до Переліку, протягом шести місяців із дня набуття чинності цим Порядком оновлюють інформацію та документи, на основі яких приймалося рішення про їх включення до Переліку.
  • Пунктом 16 Порядку передбачено, що іноземні телерадіоорганізації, внесені до Переліку, підтверджують свої наміри про ретрансляцію до 31 березня кожного третього календарного року після внесення їх до Переліку, підтверджуючи або поновлюючи всю інформацію і документи, на основі яких приймалося рішення про включення до Переліку.

Неподання документів для поновлення інформації, на основі якої приймалося рішення про включення до Переліку, є підставою для вилучення з Переліку.

Із Порядком формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються можна ознайомитися на сайті Національної ради.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше