Валентин Коваль візьме участь у заходах ОБСЄ, присвячених свободі медіа та безпеці журналістів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Валентин Коваль візьме участь у заходах ОБСЄ, присвячених свободі медіа та безпеці журналістів

Перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль 13 – 15 березня візьме участь у Першій додатковій нараді в людському вимірі ОБСЄ «Свобода ЗМІ як головна складова всеохоплюючої безпеки», а  також четвертому експертному круглому столі Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ «Міжсекторальні перспективи», що відбудуться у Відні, Австрія.

Ці медійні заходи організовані під головуванням Північної Македонії в ОБСЄ за підтримки Бюро демократичних інститутів і прав людини.

До нарад ОБСЄ будуть залучені представники держав-учасниць, інститутів ОБСЄ та виконавчих структур, міжнародних організацій, громадянського суспільства й інші зацікавлені сторони.

Перша додаткова нарада в людському вимірі ОБСЄ стане форумом для обговорення зв’язку між вільними медіа і комплексним підходом до безпеки ОБСЄ, зокрема на тлі поточних безпекових викликів.

У рамках четвертого круглого столу «Міжсекторальні перспективи» обговорюватимуться питання впливу на безпеку журналістів різних аспектів ідентичності і притаманних або набутих характеристик – таких як стать, раса, релігія, етнічна приналежність, інвалідність, вік, соціальний статус тощо.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше