Фестиваль «КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА» приймає роботи на конкурс

19.09.2011

ОРГКОМІТЕТ МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО, МОЛОДІЖНОГО ФЕСТИВАЛЮ АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МИСТЕЦТВ «КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА», ОДНИМ ІЗ СПІВЗАСНОВНИКІВ ЯКОГО Є НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ НА ВИЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ ТВОРЧИХ РОБІТ 2011 РОКУ (ЛАУРЕАТІВ І ДИПЛОМАНТІВ ФЕСТИВАЛЮ).
КОНКУРСНІ ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ З 1 СІЧНЯ ПО 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ.

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», одним із співзасновників якого є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, оголошує конкурси на визначення кращих творчих робіт 2011 року (лауреатів і дипломантів Фестивалю).
Конкурсні документи приймаються з 1 січня по 1 червня 2011 року.

Відповідно до Положення про Фестиваль, до участі в конкурсах запрошуються «дитячі, молодіжні кіно-, теле-, радіо-, фото-, медіагуртки та студії при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні творчі об’єднання для дітей та молоді».

Конкурсні роботи разом із заповненими заявками слід подавати чи надсилати на адресу: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, відділі зв’язків зі ЗМІ та громадськістю (кім. 501-а). До 15 травня 2011 року конкурсні документи можна передавати також представникам Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях України, містах Києві та Севастополі або надсилати поштою за адресою: 02002, м. Київ, а/с 79, голові оргкомітету В.Шевченку.

Докладно з умовами конкурсів можна ознайомитися на сайті Національної ради: www.nrada.gov.ua/ua/festivali.html та сайті Фестивалю „Кришталеві джереала”: www.kd.org.ua.