Фінал російських пропагандистів буде за ґратами, в кращому випадку – Президент Зеленський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Фінал російських пропагандистів буде за ґратами, в кращому випадку – Президент Зеленський

Світ розуміє,  хто приніс війну і масові смерті на українську землю. Тому зараз російським пропагандистам і їхнім керівникам може вдатися лише одне: напрацювати на вирок майбутнього трибуналу. Про дезінформаційну кампанію російських брехунів сказав Президент України Володимир Зеленський у своєму черговому зверненні.

За його словами, російські пропагандисти наразі використовують «нову-стару техніку», яку вони застосовували і тоді, коли збили малазійський Боінг над Донбасом. – Вони звинувачували Україну, придумували різні конспірологічні історії.

Нині, коли увесь світ побачив страшні звірства російських військових над мирними людьми у Бучі, кремлівські брехуни роблять те саме – вони намагаються спотворювати факти. «Але, як і тоді, в них нічого не вийде – вони не зможуть обманути весь світ. Прийде час, коли кожен росіянин дізнається правду про те, хто з їхніх співгромадян вбивав, хто – наказував, хто заплющував очі на вбивства. Ми все це встановимо і зробимо глобально відомим. Зараз 2022 рік, і в нас є набагато більше інструментів, ніж у тих, хто притягнув до відповідальності нацистів після Другої світової війни», – сказав Президент.

Він звернув увагу на те, що після розголосу про масові вбивства цивільних на Київщині окупанти можуть по-іншому ставитися до своїх злочинів на інших територіях нашої держави. Вони можуть приховувати їх.

«Вони вже запускають дезінформаційну кампанію, щоб приховати власну провину Росії у масових вбивствах цивільних людей у Маріуполі. Вони зроблять десятки постановочних інтерв’ю, перемонтованих записів, будуть спеціально вбивати людей так, щоб це виглядало, нібито їх убив хтось інший. Імовірно, тепер окупанти будуть намагатися сховати сліди своїх злочинів. Вони не зробили цього в Бучі, коли відступали, але на іншій території це, ймовірно, можливо».

Водночас Володимир Зеленський наголосив, що кожна нормальна людина у світі розуміє, хто приніс війну і масові смерті на українську землю. «Є безліч доказів того, що саме російські війська знищують мирні міста, викрадають, катують, вбивають мирних людей. Тому російським пропагандистам і їхнім керівникам зараз може вдатися лише одне: напрацювати на вирок майбутнього трибуналу», – зауважив він.

Президент України нагадав про вирок, який було винесено Юліусу Штрайхеру – одному з ідеологів нацизму, головному редактору тижневика Der Stürmer. Його було страчено за антисемітську пропаганду і заклики до геноциду. Російських пропагандистів чекає подібний вирок.

«В наш час уже не страчують. Але усім “скабєєвим”, “вечірнім мудозвонам”, вибачте, фронтовим брехунам та їхнім керівникам у Москві варто запам’ятати: фінал вашого життя буде за ґратами. В кращому випадку», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, на звернення Національної ради Володимира Соловйова і Дмитра Кисельова Міністерство культури та інформаційної політики внесло до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.  

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше