Фламандці пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу народу України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Фламандці пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу народу України

За останні два тижні жителі Фландрії (адміністративний регіон Бельгії) пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу постраждалим від війни в Україні. Наприкінці вечірнього телевізійного збору коштів у четвер, який транслювався одночасно на телевізійних каналах VRT Eén та двох основних комерційних телеканалах Flanders VTM та Play 4, було оголошено, що загалом 17,78 мільйонів євро було пожертвувано у фонд солідарності #Oekraïne1212 ( #Україна1212).

Бельгійський консорціум організацій екстреної допомоги запустив проєкт #Oekraïne1212 два тижні тому. Зібрані кошти будуть спрямовані на фінансування гуманітарних операцій в Україні та сусідніх країнах, де спостерігається великий наплив українських біженців, що змушені рятуватися від війни. Серед потреб біженців – питна вода, їжа, житло, медичне обслуговування та психосоціальна допомога і захист.

Фламандський громадський мовник VRT і основні комерційні медіагрупи у Фландрії – DPG Media і SBS і Mediahuis – підтримали цю кампанію. У четвер їхні теле- і радіостанції, а також друковані й цифрові медіа організували спільний збір коштів. Groenplaats в Антверпені була сценою для одноденного радіошоу, яке транслювалося на Radio 2, MNM, Studio Brussel (VRT), Qmusic, Joe (DPG Media) і Nostaligie (Mediahuis).

У четвер ввечері на трьох найпопулярніших телеканалах Фландрії одночасно транслювалося телешоу в прямому ефірі, яке представили Даніра Бухрісс Теркесідіс (VRT), Коен Вотерс (VTM/DPG Media) і Джеймс Кук (Play 4/SBS).
Наприкінці вечірнього шоу було оголошено, що наразі зібрано 17 778 315 євро. Зібрана сума, ймовірно, збільшиться в найближчі дні та тижні, і кожен, хто бажає, все ще може зробити пожертву на #Oekraïne1212.

Кампанія зі збору коштів триває далі, і ми сподіваємося, що упродовж найближчих днів і тижнів буде надходити більше пожертв для гуманітарних цілей.

Фото з сайту vrt.be

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше