Фламандці пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу народу України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Фламандці пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу народу України

За останні два тижні жителі Фландрії (адміністративний регіон Бельгії) пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу постраждалим від війни в Україні. Наприкінці вечірнього телевізійного збору коштів у четвер, який транслювався одночасно на телевізійних каналах VRT Eén та двох основних комерційних телеканалах Flanders VTM та Play 4, було оголошено, що загалом 17,78 мільйонів євро було пожертвувано у фонд солідарності #Oekraïne1212 ( #Україна1212).

Бельгійський консорціум організацій екстреної допомоги запустив проєкт #Oekraïne1212 два тижні тому. Зібрані кошти будуть спрямовані на фінансування гуманітарних операцій в Україні та сусідніх країнах, де спостерігається великий наплив українських біженців, що змушені рятуватися від війни. Серед потреб біженців – питна вода, їжа, житло, медичне обслуговування та психосоціальна допомога і захист.

Фламандський громадський мовник VRT і основні комерційні медіагрупи у Фландрії – DPG Media і SBS і Mediahuis – підтримали цю кампанію. У четвер їхні теле- і радіостанції, а також друковані й цифрові медіа організували спільний збір коштів. Groenplaats в Антверпені була сценою для одноденного радіошоу, яке транслювалося на Radio 2, MNM, Studio Brussel (VRT), Qmusic, Joe (DPG Media) і Nostaligie (Mediahuis).

У четвер ввечері на трьох найпопулярніших телеканалах Фландрії одночасно транслювалося телешоу в прямому ефірі, яке представили Даніра Бухрісс Теркесідіс (VRT), Коен Вотерс (VTM/DPG Media) і Джеймс Кук (Play 4/SBS).
Наприкінці вечірнього шоу було оголошено, що наразі зібрано 17 778 315 євро. Зібрана сума, ймовірно, збільшиться в найближчі дні та тижні, і кожен, хто бажає, все ще може зробити пожертву на #Oekraïne1212.

Кампанія зі збору коштів триває далі, і ми сподіваємося, що упродовж найближчих днів і тижнів буде надходити більше пожертв для гуманітарних цілей.

Фото з сайту vrt.be

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше