Фотороботи переможців «Кришталевих джерел» побачать і народні депутати

18.09.2013

 приміщенні комітетів Верховної Ради України на вулиці Банківській, 6/8 відкрилася фотовиставка учасників Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», організована почесним головою Фестивалю, народним депутатом України Оксаною Калетник.

Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» було засновано 1991 року, а отже, він є ровесником незалежності нашої країни. Це – найбільший український мистецький форум відповідного профілю. Його кредо: реалізовані дитячі таланти – запорука гармонійного суспільства!Співзасновниками Фестивалю є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури України, Національна спілка кінематографістів України, Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Національна спілка фотохудожників України. Упродовж останніх років всю організаційну роботу проведення фестивалю здійснює Національна рада.

За понад двадцятирічну історію «Кришталеві джерела» відбувалися у різних куточках України: в столиці держави, на Сумщині, Закарпатті, в Автономній Республіці Крим. Двічі «кришталеву республіку» за підтримки благодійного фонду «Батьківська земля» і Вінницького національного аграрного університету приймала Вінниччина.

2011 року фотовернісаж «Кришталевий погляд дитинства» був представлений для широкої аудиторії в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». Фотороботи учасників ХХІІ фестивалю виставлені у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Сподіваємося, що талановиті роботи юних українських фоторепортерів будуть по достоїнству оцінені народними обранцями.

З деякими фотороботами лауреатів «Кришталевих джерел-2013» можна ознайомитися тут.