Футбол повертається в ефір українських мовників - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Футбол повертається в ефір українських мовників

24 березня о 18:00 відновлять роботу телеканали «Футбол 1», «Футбол 2», «Футбол 3», про це повідомив директор телеканалів Олександр Денисов на своїй сторінці у фейсбук. Мовлення розпочнеться з прямих трансляцій збірних.

Першим наживо буде показано матч Ліги націй Молдова – Казахстан, а далі буде пряма трансляція гри плей-офф до Чемпіонату світу Португалія – Туреччина.

Згодом у планах додати в ефір трансляції інших турнірів, а також «Футбол News».

«Будемо намагатися кожного дня надавати вам позитивний настрій. Він зараз всім нам дуже потрібен», – написав Олександр Денисов. Він додав: «Щоб технічно запустити канали, колектив за ці декілька днів зробив майже неможливе. Але військовий час не надає ніяких гарантій стабільного мовлення».

Тому керівництво каналів просить із розумінням поставитися до можливих технічних моментів, наприклад, пов’язаних з оголошенням повітряної тривоги. Адже у цей час працівники і коментатори мають залишити робочі місця і йти до бомбосховища.

Канали «Футбол», як і раніше, доступні в кабельних мережах, на платформі «Oll.tv» і в супутникового оператора «Xtra TV». 

Фото з сайту pravda.com.ua

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше