«Гаряча лінія» з переходу на цифрове мовлення запрацювала і на Полтавщині - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Гаряча лінія» з переходу на цифрове мовлення запрацювала і на Полтавщині

28 серпня відбулася робоча зустріч представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілії Миронович із працівниками Комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради.

Мета зустрічі  – докладний розгляд питання відключення з 1 вересня цього року аналогового телевізійного сигналу та пов’язану із цим роботу зі зверненнями громадян.

Лілія Миронович провела для працівників Центру докладне роз’яснення з  найголовніших питань переходу на цифрове мовлення, пояснила що мають робити глядачі, щоб отримувати цифровий ефірний сигнал, яке обладнання для цього потрібне, які є альтернативні способи доступу до перегляду програм. Із директором Обласного контактного центру Віталієм Бугайцем окреслено напрямки співпраці в цей перехідний період зміни телевізійних технологій.

Таким чином, жителі Полтавщини можуть отримати консультацію через «гарячу лінію», звернувшись за телефоном:  0-800-502-230

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше