Гендерна рівність в суспільстві і в медіа – мета, яку потрібно невпинно просувати - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Гендерна рівність в суспільстві і в медіа – мета, яку потрібно невпинно просувати

Місія впровадження гендерної рівності в країнах  європейського співтовариства, подолання гендерних стереотипів, які ще й досі  залишаються невикорінені в суспільствах, та  просування прав жінок  є  постійним пріоритетом для Ради Європи. Ґрунтовний План дій із цього питання поступово й невідворотно втілюється в життя.

На основі Резолюції 2290 (2019) та Рекомендації 2157 (2019) Парламентської асамблеї Ради Європи  експертка Ельвіра Ковач із Сербії (EPP) підготувала доповідь «Назустріч амбітній програмі дій Ради Європи щодо гендерної рівності.

У доповіді пані Ковач подає  стандарти Ради Європи із цього питання, рекомендації  для держав-членів, національних парламентів та засобів масової інформації, наводить перелік документів, якими  треба керуватися в цій діяльності,  перелічує інші дії ПАРЄ, спрямовані для досягнення цієї мети. Також  експертка пропонує низку інструментів, які допоможуть реалізувати цю «амбітну» програму дій РЄ.

Національна рада чимало зусиль докладає до того, щоб План дії Ради Європи втілювався також і в Україні.

Доповідь Ельвіри Ковач дивіться тут.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше