Герасим’юк пояснила, коли спливають повноваження членів Нацради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Герасим’юк пояснила, коли спливають повноваження членів Нацради

Згідно з Конституцією України, каденція членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення закінчується тоді, коли їх буде звільнено постановою Верховної Ради.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

“Вони хочуть скасувати всі наші рішення, я так розумію, але Конституція чітко каже: каденція закінчується тоді, коли постановою нас звільнять”, – сказала Герасим’юк, коментуючи повідомлення про позов телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою “112 Україна”, щодо встановлення відсутності повноважень у трьох членів Нацради – Ольги Герасим’юк, Олександра Ільяшенка та Олега Черниша.

Вона також зазначила, що дізналася про цей позов зі ЗМІ.

“По-перше, ще не прийшло повідомлення, сьогодні наші юристи будуть дізнаватися. А по-друге, що прокоментувати? Наша каденція закінчується тоді, коли Верховна Рада ухвалить про нас постанову. Ми на це очікуємо. Постанова буде – каденція завершена”, – уточнила Герасим’юк.

Джерело Укрінформ

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше