Глобальна галузева організація «WorldDAB» підтримала впровадження цифрового радіо в Україні

21.12.2017

Президент глобальної галузевої організації «WorldDAB» Патрік Хеннон у зв’язку з оголошенням Національною радою конкурсу на цифрове радіомовлення в Києві надіслав листа на адресу регуляторного органу, в якому висловив  підтримку цієї ініціативи.

«Ми тішимося новинами про те, що Україна розпочинає впровадження цифрового радіомовлення у стандарті DAB+ у м. Києві. Стандарт DAB+ міцно утвердився як основна платформа, яка формуватиме майбутнє радіо в Європі та у всьому світі, і це чудова новина, що Україна нарешті приєдналася до цих зрушень», – йдеться в листі.

Конкурс, оголошений сьогодні, пан Хеннон назвав «важливим першим кроком на шляху до забезпечення майбутнього радіомовлення в Україні». На його думку, стандарт DAB+ принесе значні переваги для мовників і слухачів. «Моделі  успішного запуску цифрового радіо вже перевірені і зарекомендували себе, а мовники у всьому світі спостерігають за значним зростанням аудиторії в результаті переходу на цифрові стандарти», – зазначив він.

«WorldDAB» із задоволенням запропонувала свою підтримку всім тим, хто працює в Україні над розгортанням цифрового радіо.

До складу «WorldDAB»  входить 100 членів із 28 країн світу. Це спеціальний форум для підтримки розвитку мереж DAB і DAB+ в Європі та за її межами. До складу організації входять представники різних секторів – урядових організацій, медіарегуляторів, суспільних і приватних мовників, операторів передавальної мережі, виробники приймачів для автотранспорту тощо.