ГО у сфері захисту інтересів дітей та молоді до складу Наглядової ради Суспільного мовника обрали Вадима Міського - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

ГО у сфері захисту інтересів дітей та молоді до складу Наглядової ради Суспільного мовника обрали Вадима Міського

3 лютого на конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері захисту інтересів дітей та молоді, було обрано ще одного члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Ним став Вадим Міський. За результатами голосування він набрав 64 бали.

Учасників конференції привітали членкиня Національної ради Тетяна Руденко, в.о. голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, заступник голови Наглядової ради суспільного мовника Олександр Павліченко.

«Формування Наглядової ради Суспільного є одним із обов’язків Національної ради, і ми виконуємо його завжди з особливою відповідальністю», – зауважила Тетяна Руденко. Національна рада завжди була для суспільного мовника надійною опорою. «Ми підтримували створення Суспільного, докладали максимум зусиль для розширення його мереж, завжди обстоювали позицію щодо належного фінансування суспільного мовника і дуже раді, що сьогодні Суспільне демонструє сталий розвиток і гарні здобутки», – резюмувала вона.

Надійним партнером Суспільного мовлення в Україні є Рада Європи і її представництво в нашій країні.

Слова подяки за професійну організацію конференцій і довготривалу співпрацю у сфері реформування медіа, забезпечення свободи слова висловила Олена Литвиненко. Вона сказала про те, що «суспільний мовник за своїм мандатом є майданчиком для суспільного діалогу, який має об’єднувати різні верстви населення, створювати передумови для соціальної інтеграції. Він є одним із дієвих механізмів залучення громадян до обговорення важливих тем і прийняття рішень».

Ця конференція, як і інші, відбуваються за підтримки проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні».

Загалом у конференції взяли участь 13 громадських об’єднань. Ними було висунено 5 кандидатів. За результатами таємного рейтингового голосування вони набрали такі бали:

Вадим Міський – 64

Наталія Іванченко – 29

Володимир Перфілов – 29

Олексій Звірик – 13

Світлана Сітнік – 13

Таким чином, членом Наглядової ради НСТУ обрано Вадима Міського. Його делеговано Молодіжною організацією «ПЛАСТ – національна скаутська організація України». Також його кандидатуру підтримали ще 10 організацій. Вадим Міський входив до складу Наглядової ради НСТУ попереднього скликання, був її секретарем.

Нагадаємо, 25 січня до Наглядової ради суспільного мовника від громадськості у сфері освіти та науки було обрано Галину Титиш, 26 січня – у сфері захисту прав національних меншин Дмитра Ананьєва, 1 лютого – у сфері захисту прав осіб із особливими потребами Наталію Гарач.

Наступна конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у творчій сфері відбудеться завтра, 4 лютого. За її перебігом можна стежити на Youtube-каналі Національної ради.

Затвердити зміни у складі Наглядової ради НСТУ Національна рада має намір на найближчому засіданні лютого.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше