Голова Нацради розповів про майбутнє телебачення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Голова Нацради розповів про майбутнє телебачення

 


Будувати український інформаційний простір. До цього закликають у Нацраді через майбутні зміни нової редакції «Закону про телебачення та радіомовлення». Їх обговорили із обласним очільником та місцевими медійниками. Тепер, каже голова Нацради, за заклики до війни ЗМІ будуть штрафувати. Раніше лише попереджали. Більше уваги звернуть і на створення власного інформаційного контенту. Для цього закликають нардепів пільгами підтримати український відеопродукт. У травні наступного року має стартувати суспільне мовлення. Зміни чекають і на аналогове телебачення.


 


 
Юрій Ткаченко, голова ОДА: «У нас зараз область переходить на цифрове мовлення. І передавальне обладнання є у таких населених пунктах як Черкаси, Канів, Кам’янка, Корсунь, Шпола, Буки і Сатанівці Монастирищенського району. У нас проблеми залишаються на Лівобережжі».


 


Юрій Артеменко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення: «Особисто я не проголосую за відключення аналового телебачення до цифри, коли не буде виконано певні  умови. Перша – у достатній кількості не будуть тюнери у людей. Доки не буде зрозумілий оператор цифрового мовлення. На сьогодні компанія «Зеонбуд» власник невідомий».


 


 


Програму можна прослухати за посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше