Головний приз «Телетріумфу» – фахове визнання та мотивація

24.10.2011

На брифінгу Національної ради, під час якого було оголошено про початок підготовки до цьогорічної Національної телевізійної премії «Телетріумф», Оргкомітет пояснив, чому колективам телеканалів варто боротися за перемогу.

До Оргкомітету входять експерти, які можуть похвалитися значним досвідом роботи в телебаченні, продакшені, дизайні, журналістиці. Серед них близько 40% переможців попередніх «Телетріумфів».

Перемога на цьому заході – це, передусім, визнання серед фахівців цієї сфери, своїх колег. Окрім цього, «Телетріумф» мотивує творців вдосконалювати свій телевізійний продукт. «Велика кількість номінацій викликає шквал критики з року в рік. Однак, я вважаю, що таке рішення – правильне. Тому, що нагорода – це мотивація людей, які працюють в індустрії. Схожий шлях проходили і світові, і європейські індустрії», – зазначила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак.

Нагадаємо, що«Телетріумф» – перша українська премія в галузі телебачення, яка щороку відзначає найкращих митців у цій сфері. Премія «Телетріумф» присвячена людям телебачення, тим, хто кожного дня творить для глядача цікаву й захоплюючу картинку в телевізорі. Започаткований 2001 року, конкурс набирає обертів та стверджується у статусі головної події року для телевізійників і їхньої аудиторії.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada.