Громадська комісія після додаткового вивчення матеріалів громадських організацій підготувала рекомендації щодо їх допуску до конференцій з обрання Наглядової ради суспільного мовника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Громадська комісія після додаткового вивчення матеріалів громадських організацій підготувала рекомендації щодо їх допуску до конференцій з обрання Наглядової ради суспільного мовника

7 грудня Громадська комісія, яка оцінює подані громадськими об’єднаннями та асоціаціями документи щодо їх відповідності вимогам закону, провела засідання і визначилася з рекомендаціями Національній раді. Свої висновки комісія підготувала після вивчення додаткових  матеріалів, що були надані організаціями. До складу Громадської комісії входять представники громадських рад, що діють при Національній раді, Державному комітеті телебачення і радіомовлення і Міністерстві молоді та спорту.

Загалом під час засідання було розглянуто 22 організації, щодо яких комісією були ухвалені попередні висновки про недопуск до конференцій з обрання членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Минулого тижня члени Громадської комісії надсилали запити до цих громадських об’єднань з проханням надати додаткову роз’яснювальну інформацію, якщо така є. Окремі організації, звернення яких стали підставою для нового вивчення поданих матеріалів, а також ті, хто надали розширену інформацію про свою діяльність, були запрошені взяти участь у засіданні Громадської комісії онлайн і прояснити ситуацію. Цією можливістю скористалися лише дві організації.

За результатами розгляду усіх поданих матеріалів Громадська комісія ухвалила остаточні рішення про рекомендації Національній раді щодо допуску/недопуску громадських об’єднань та асоціацій до участі в конференціях. Вони стануть основою для відповідного рішення Національної ради, яке вона має ухвалити на засіданні 10 грудня.

Наступним кроком стане подання громадськими об’єднаннями та асоціаціями кандидатів до складу Наглядової ради суспільного мовника. Цей процес відбуватиметься з наступного тижня упродовж семи днів.

Перелік усіх допущених до участі в конференціях організацій, а також перелік тих об’єднань, які не відповідають вимогам Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», буде оприлюднений на сайті Національної ради наступного дня  після засідання. Також Національна рада повідомить листами усі організації про свої рішення.

Крім того, регулятор згодом оприлюднить оголошення про початок прийому документів на кандидатів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше