Громадська рада на засіданні обговорила низку питань

27.01.2016

26 січня відбулося засідання Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. На ньому обговорено низку запланованих для розгляду питань.

Розмова, зокрема, стосувалася участі у програмах і передачах дітей у контексті забезпечення їх прав і необхідності убезпечення неповнолітніх від можливого шкідливого впливу певного контенту, складу універсальної програмної послуги, повноважень регуляторного органу з нагляду за дотриманням ЗМІ законодавства про вибори під час передвиборних кампаній тощо.

Крім того, члени дорадчого органу ще раз торкнулися питань, які стояли на порядку денному минулого засідання. Так, розглянуто пропозиції до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Методики розрахунку ліцензійного збору, переліку організацій та експертів, до яких при потребі могла б звертатися Національна рада для фахової оцінки неоднозначних ситуацій, які можуть траплятися в ефірі мовників.

Стосовно деяких рішень члени Громадської ради визначилися під час засідання. Обговорення інших триватиме далі в електронному режимі. Після цього Громадська рада передасть свої пропозиції Національній раді.