Громадська рада обговорила ефективність своєї роботи

20.12.2017

На засіданні Громадської ради, що відбулося 19 грудня 2017 року, члени дорадчого органу, що діє при Національній раді, обговорили питання врахування Національною радою ухвалених рішень. Секретар Громадської ради Костянтин Гріцак прозвітував, що 50% рішень Громадської ради або були враховані регулятором повністю, або частково.

Зокрема, рішення, які стосувалися контенту програм, враховані всі, щодо нормотворчості – тільки половина. На його думку, для покращення цих результатів треба більше співпрацювати як із членами Національної ради, так і із структурними підрозділами регуляторного органу.

Також члени Громадської ради  вирішили ще раз надати регулятору  пропозиції щодо можливості зазначення в ліцензійних документах провайдерів програмної послуги лише 50% всіх програм.

Було обговорено і рішення, в якому буде запропоновано Національній раді включити делегованих членів Громадської ради до робочих груп з розроблення регуляторних актів.

Крім цього, було ухвалено звернутися до регуляторного органу з листом, в якому будуть висловлені пропозиції щодо інформаційної кампанії про перехід на цифрове мовлення.