Громадська рада обговорила проект розмірів штрафів та розширення універсальної програмної послуги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Громадська рада обговорила проект розмірів штрафів та розширення універсальної програмної послуги

25 вересня 2012 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. У ньому взяли участь голова Громадської ради Павло Моісеєв, секретар – Ігор Розкладай, члени громадської ради О.Глущенко, О.Макарський, Т. Котюжинська, О.Приходько, А. Рудницька, А.Соломаха.На порядок денний засідання було винесено три питання:
• Обговорення проекту розмірів штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.
• Обговорення питання щодо переліку каналів в універсальній програмній послузі.
• Обговорення ситуації щодо вимкнення окремих каналів операторами кабельних мереж.Два перші з них були детально розглянуті членами Громадської ради. В обговоренні процедури нарахування штрафів і трансляції програм універсальної програмної послуги взяли участь заступник голови Національної ради Лариса Мудрак і член Національної ради Микола Фартушний.Громадська рада ухвалила рішення, які невдовзі будуть оприлюднені на сайті Національної ради.Третє питання, доповідачем з якого мала бути Оксана Приходько, за її проханням перенесено на наступне засідання, можливо, воно відбудеться упродовж наступного тижня.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше