Громадська рада визначилася з орієнтовним планом роботи на час своєї каденції

02.02.2021

2 лютого відбулося засідання Громадської ради, що діє при Національній раді. На ньому було затверджено орієнтовний план роботи дорадчого органу на наступні два роки – час каденції нещодавно обраного складу Громадської ради.

Члени Громадської ради також обговорили пропозиції своїх колег щодо доповнення до цього плану роботи, врахувавши пропозиції Любові Найдьонової і Наталії Клітної. Загалом ініціювати розгляд будь-яких питань члени Громадської ради можуть і поза рамками затвердженого плану роботи у разі їх виникнення і потреби реагування на них дорадчим органом.

Під час обговорення тем, які потребують нагальної уваги, було вирішено винести на наступне засідання питання щодо звернення до медіаіндустрії щодо підтримки започаткування щорічної національної інформаційно-просвітницької кампанії з широкого інформування громадськості про цифрові права і наявні загрози для дітей у цифровому середовищі. Воно має бути приуроченим до Дня безпечного Інтернету, який цього року відзначається 9 лютого.

Також члени Громадської ради висловили бажання на наступному засіданні поспілкуватися із представниками Національної ради щодо використання регулятором електронного документообігу.

У засіданні Громадської ради взяли участь 12 її членів: Сергій Сьомкін, Олена Андрієнко, Сергій Бойко, Ольга Большакова Олександр Борисенко, Олександр Глущенко, Олена Голубєва, Наталія Клітна, Любов Найдьонова, Юлія Поляк, Аліна Правдиченко, Ірина Стройко.

Нагадаємо, новий склад Громадської ради був затверджений 23 грудня 2020 року.