«Громадське радіо» пропонує свій контент українським радіостанціям - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Громадське радіо» пропонує свій контент українським радіостанціям

ПГО ТРК «Громадське радіо» з початку повномасштабної війни росії проти України щодня виготовляє 12-годинний інформаційно-аналітичний марафон. Його програми і подкасти, а також спільно вироблений продукт можуть стати підтримкою для українських регіональних і місцевих радіостанцій. Національна рада вітає таку ініціативу і просить мовників віднаходити шляхи для співпраці.

Марафон на «Громадському радіо» триває від 8:00 до 20:00 по буднях і від 9:00 до 19:00 по вихідних. У ньому беруть участь ведучі Андрій Куликов, Тетяна Трощинська, Василь Шандро, Євген Савватеєв, Вікторія Єрмолаєва та інші. Ці марафони, а також новини щопівгодини нині є головною діяльністю радіостанції.

Також радіо оновлює свій сайт і виставляє свіжі подкасти на зовнішніх платформах.

«Громадське радіо» готове надавати іншим мовникам (або виробляти з ними спільно):

  • елементи свого радіомарафону; 
  • новини;
  • окремі подкасти, актуальні і записані. 

Кілька місцевих радіостанцій уже зацікавилися розповсюдженням контенту «Громадського радіо». Інші мовники також можуть приєднатися до такої ініціативи і поширювати якісний фаховий матеріал для своїх слухачів у воєнний час, коли об’єктивна і достовірна інформація є вкрай важливою для кожного українця.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше