«Громадському радіо» і ТРК «Ірта» надано дозвіл на тимчасове мовлення на території АТО - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Громадському радіо» і ТРК «Ірта» надано дозвіл на тимчасове мовлення на території АТО

«Громадське радіо» і луганська телерадіокомпанія «Ірта» 13 серпня отримали дозвіл тимчасово мовити на території антитерористичної операції до її завершення. Відповідне рішення ухвалене на засіданні Національної ради. «Громадське радіо» мовитиме на трьох частотах у Донецькій області та двох – у Луганській.


«Громадське радіо» і луганська телерадіокомпанія «Ірта» 13 серпня отримали дозвіл тимчасово мовити на території антитерористичної операції до її завершення. Відповідне рішення ухвалене на засіданні Національної ради.


«Громадське радіо» мовитиме на трьох частотах у Донецькій області та двох – у Луганській. Це – 103,8 МГц у м.Волновасі, 99,6 МГц у м. Красноармійську і 103,2 МГц у м. Краматорську Донецької області, а також 90,2 МГц у м.Старобільську, 101,8 МГц у селищі Широкому Луганської області.Дозвіл на тимчасове мовлення отримала і ТРК «Ірта». Вона мовитиме у п’яти населених пунктах Луганської області: смтБіловодську – на 43 ТВК, смт Білолуцьку – на 44 ТВК, с. Зоринівці – на 44 ТВК, смт Марківці – на 48 ТВК, м. Сватовому – на 38 ТВК.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше