Харківське управління у справах преси та інформації ініціює розробку концепції дитячого радіомовлення в Україні

26.12.2012

Управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації виступило з ініціативою розробити концепцію дитячого радіомовлення, яка сприяла б визначенню місця дитячих програм у сітці мовлення, а також дала серйозний поштовх розвитку дитячих радіостудій в Україні.

Начальник управління Вікторія Маренич ініціювала перед Національною радою розгляд питання про створення концепції дитячого радіомовлення в Україні. Вона зазначила, що концепція телемовлення у нас є. І на обласному державному телебаченні є прекрасна дитяча редакція, де працюють ровесники тих, хто навчається в школі юного журналіста при управлінні у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, студенти вузів, які створюють чимало прекрасних сюжетів і окремих програм на ті теми, які цікаві юним журналістам. А от концепції радіомовлення, за словами В. Маренич, в Україні немає.

У лютому 2013 року на базі Школи юних журналістів відбудеться всеукраїнський семінар для творчих колективів дитячих радіостудій. Під час заходу юні радіоведучі й автори програм зможуть не тільки поділитися досвідом один з одним, а також ознайомитися з унікальним для України проектом – Школою юного журналіста, разом попрацюють над створенням концепції дитячого радіомовлення.