Херсонській радіокомпанії «АКС» оголошено попередження через трансляцію інформації, яка може розпалювати національну ворожнечу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Херсонській радіокомпанії «АКС» оголошено попередження через трансляцію інформації, яка може розпалювати національну ворожнечу


Національна рада 15 вересня застосувала до ТОВ «Телерадіокомпанія «АКС», м. Херсон, санкцію «оголошення попередження» через трансляцію висловлювань, які в умовах інформаційної війни можуть бути використані для розпалювання національної ворожнечі.
До Національної ради звернувся голова Херсонського міського Меджлісу Ібрагім Сулейманов щодо трансляції 25 квітня в ефірі ТРК «АКС» передачі «Відкритий мікрофон», ведучий якої, на думку заявника, нав’язує слухачам негативне ставлення до кримськотатарського народу.
Це стало причиною для призначення позапланової перевірки радіомовника. Під час перевірки на підставі результатів моніторингу від 25.04.2016 о 14:00 зафіксовано трансляцію передачі «Відкритий мікрофон», зміст якої свідчить про наявність порушення частини першої статті 28 Закону України «Про інформацію», оскільки у висловлюваннях ведучого наявні сентенції, які можуть бути використані для розпалювання національної ворожнечі.
Національна рада визнала порушення радіо «АКС» норм Закону України «Про інформацію» і оголосила ліцензіату попередження.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше