Херсонський «ВТВ+» розпочав мовлення на російському супутнику - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Херсонський «ВТВ+» розпочав мовлення на російському супутнику

Це ще одне підтвердження співпраці каналу з російськими загарбниками. Національна рада вже фіксувала прояви колабораціонізму з боку «ВТВ+». Так, ще у квітні телеканал почав транслювати програм за участі зрадника України володимира сальдо. Регулятор уже поінформував про виявлені факти Службу безпеки України.

Після виконання всіх моніторингових процедур Національна рада надасть інформацію РНБО з метою накладання санкцій на ліцензіата відповідно до закону.

Регулятор нагадує, що телеканал «ВТВ+» удався до співпраці з окупантами і колабораціоністами, а відтак, використовує свої програми для поширення пропаганди, маніпулятивної і неправдивої інформації.

Національна рада вкотре наголошує, що жодне українське медіа не має бути використане проти своєї держави. Український медіарегулятор фіксує всі спроби колабораціонізму в інформаційному просторі та закликає жителів тимчасово окупованих територій критично ставитися до контенту таких телеканалів, не вірити поширюваній ними інформації, за допомогою якої вони намагатимуться дискредитувати українську владу і послабити нашу боротьбу з окупантом.

Національна рада також закликає ліцензіатів, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, негайно інформувати регулятора про випадки тиску або захоплення редакцій, обладнання, передавачів, про будь-які критичні й примусові дії щодо персоналу компаній.

Ще раз звертаємося до Парламенту і наголошуємо, що особливо у воєнний час регулятор потребує нових механізмів, які дають змогу швидко реагувати на подібні випадки. Зокрема, необхідно надати можливість Національній раді анульовувати ліцензії компаній-колаборантів за власним рішенням із проведенням спрощеної процедури перевірки.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше