Христос Воскрес! Зі Світлим Великоднем! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Христос Воскрес! Зі Світлим Великоднем!

Воскресіння Христове – це день утвердження Віри і особливої Надії, день свідчення перемоги Любові над смертю. Нині Україна святкує Великдень у часи складних випробувань – часи, в які перевіряється вірність своїй Батьківщині, Богу, обов’язку.

Сьогодні нам усім треба встояти, згуртувавшись громадою, подавши один одному руку і підставивши плече допомоги. Кожен на своєму місці може і має робити бодай маленькі кроки, аби наше єднання стало свідченням любові, підтримки й жертовності заради ближнього і спрямовувало нас до перемоги.

Господь творить руками кожного з нас – воїна на передовій, волонтера і водія там, де їх чекають, пекаря і сортувальника в укритті, підприємця і прибиральника в тилу, – кожної людини, яка заради того, хто поряд, хто слабший, здатна усікти своє его і відкинути чвари.

Сьогодні час сіяти вічне: добро, любов, щирість, турботу і радість – щоб саме вони корінням вросталися на нашій землі, проростали в ДНК нашої нації – аби вона ставала сильнішою духом і багатою на всяке благо, щоби душі українців народжували і звитяжні пісні, і витончену лірику, і гуртом писали велику симфонію хороброго, незламного народу.

Наше завдання – творити. Творити у власному серці, будинку, місті, селі, державі. Садити, будувати, прикрашати, зростати. Воскресіння починається із серця кожної людини, яка свідомо вирішила зробити його землею Добра. І на цій землі обов’язково буде Перемога – наша усіх з вами.

Зустрічаймо Воскреслого Христа з молитвою за наші Збройні сили та Україну!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше