Ідентифікація проектів медіа-грамотності в рамках підтримки якісної журналістики: опитувальник Ради Європи

23.01.2019

Європейська платформа регуляторних органів (EPRA) заохочує всі небайдужі зацікавлені сторони взяти участь в опитуванні, розробленому Комітетом експертів Ради Європи з питань якісної журналістики у цифрову еру.

Цей опитувальник розроблений на підтримку проекту Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи щодо просування сприятливого середовища для якісної журналістики у цифрову добу. У рамках відповідної тематики Комітет проводить дослідження, мета якого – визначити види діяльності й перспективи методів, які допомагають громадянам визнавати і цінувати якісну журналістику.

Дослідження стосується двох основних аспектів:

  • отримання інформації щодо концепції керівництва з медіа-грамотності для майбутньої рекомендації;
  • надання імпульсу для процесу реалізації Рекомендації з питань медіа- плюралізму і прозорості медіа-власності.

Цей опитувальник складається із 26 запитань щодо діяльності та проектів, які реалізуються у сфері цифрової і медіа-грамотності, «цифрового громадянства» або тотожних галузей.

Документ буде цікавим для заповнення тим особами, які брали участь або організовували проект/діяльність у сфері медіа-грамотності.  

Запитання опитувальника доступні до 8 лютого 2019 року за посиланням

Результати дослідження будуть проаналізовані й опубліковані у відкритому доступі Радою Європи восени 2019 року і слугуватимуть важливим джерелом інформації для майбутніх ініціатив міжурядових комітетів РЄ у цьому  напрямі.