Єднання в ефірі. Українські мовники проведуть спільний телемарафон #UAразом (ОНОВЛЕНО) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Єднання в ефірі. Українські мовники проведуть спільний телемарафон #UAразом (ОНОВЛЕНО)

 

Всеукраїнський телевізійний марафон до Дня єднання вийде в ефір у середу 16 лютого з 08:00 до 10:00 та з 19:00 до 22:00. У ньому візьмуть участь усі загальнонаціональні канали. Національна рада закликає приєднатися до телемарафону і регіональних мовників.

Об’єднаний всеукраїнський ефір мовників збере українців попри всі розбіжності думок і партійну належність заради того, аби глядачі почули голос України, побачили та відчули єднання всіх регіонів, міст і селищ.

Основною платформою марафону стане студія телеканалу «Рада».

Крім того, загальнонаціональні канали-учасники домовились протягом усієї трансляції відмовитись від реклами.

Мовники протягом трансляції мають використовувати спеціальний логотип марафону.

Надалі буде створена єдина віртуальна інформаційна платформа “UAразом” для постійного інформування населення про безпекову ситуацію в країні. Там розміщуватимуться повідомлення, а також відбуватимуться брифінги представників центральної та регіональної влади. Постійно транслюватимуться брифінги представників ЗСУ щодо ситуації на кордонах.

Мета проєкту – консолідація українського суспільства  в умовах інформаційно–пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість з огляду на зростання гібридних загроз.

16 лютого 2022 року визначено Днем єднання згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого року № 53/2022.

Цього дня згідно з Указом Президента України передбачено:

  • підняття Державного прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;
  • виконання о 10.00 Державного гімну України;
  • проведення закордонними дипломатичними установам України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України. 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше