Ініціатива солідарності з українськими біженцями від Національного радіо Іспанії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ініціатива солідарності з українськими біженцями від Національного радіо Іспанії

У понеділок, 13 лютого, Radio Nacional de España (RNE) розпочне тимчасове мовлення українського суспільного радіоканалу  «Суспільне Україна» на радіо DAB. Це ініціатива солідарності на підтримку українців, які рятуються від війни і шукають притулку в країні, реалізована спільно з українським суспільним радіо.

Виконувач обов’язків Президента Корпорації радіо і телебачення Іспанії (RTVE), представники Ради директорів Корпорації і Міністерства інклюзії, соціального забезпечення та міграції відвідають Центр опіки, прийому і розподілу українських біженців (CREADE) в Позуело-де-Аларкон (Мадрид), щоб увімкнути канал «RNE – Suspilne Ukraine» і доставити кілька одиниць приймачів DAB.

Після увімкнення каналу українці зможуть слухати «Суспільне Україна» в Мадриді й Барселоні, як і будь-яку іншу іспанську станцію, що транслюється на DAB: безкоштовно і без підключення до інтернету. Достатньо мати домашній DAB-приймач, який можна придбати в супермаркетах та інтернет-магазинах, і сканувати всі DAB-станції, серед яких буде «RNE – Suspilne Ukraine».

Національна рада вітає ініціативу Національного радіо Іспанії і вносить його до переліку медіадрузів України – Списку Вдячності.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше