Ініціативна група психологів обговорила проект саморегулівного акта, що стосується теми висвітлення самогубств - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ініціативна група психологів обговорила проект саморегулівного акта, що стосується теми висвітлення самогубств

23 червня ініціативна група робочої групи зі створення правил захисту прав дітей у медіа, яка створена при Національній раді, провела зустріч, на якій обговорено проект саморегулівного акта № 2, що стосується теми висвітлення ЗМІ випадків суїциду.

Психологами узгоджено основні пункти цього проекту. Після узагальнень пропозицій учасників його буде розіслано всім членам робочої групи для подальшого доопрацювання.

Наступне засідання робочої групи планується провести наприкінці липня для обговорення документа в широкому колі із залученням представників індустрії. Також висловлено пропозицію запросити на засідання представників прес-служби Національної поліції та МВС, щоб і вони брали участь в обговоренні питань про те, як подавати інформацію про суїциди.

Учасники зустрічі висловили побажання завершити підготовку саморегулівного акта № 2 і підписати його до 10 вересня – Всесвітнього дня запобігання самогубствам.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше