«Інтер» пішов на свідому провокацію, нехтуючи свободою слова – Ольга Герасим’юк - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Інтер» пішов на свідому провокацію, нехтуючи свободою слова – Ольга Герасим’юк

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення реагуватиме на поширені в ефірі телеканалу «Інтер» 9 травня висловлювання та планує розглянути це питання на засіданні 11 травня. Про це «Детектору медіа» повідомила перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк.

«Завтра (11 травня. – ДМ) будемо на засіданні розглядати це питання. Ми моніторили ефір і реагувати безперечно будемо», – сказала Ольга Герасим’юк.

Перша заступниця голови Нацради розцінює дії каналу «Інтер», його концерт «Победа. Одна на всех» і поширені в ньому меседжі як свідому провокацію: «Я вважаю дії каналу провокацією. Поява ролика в інтернеті була спеціальним анонсом скандалу. А скандал був незворотнім – канал це розумів і пішов на свідому провокацію».

Ольга Герасим’юк вважає, що «Інтер» нехтує свободою слова: «Свобода слова передбачає толерантність, вона означає, що ЗМІ дбає про все суспільство, не протиставляє свої симпатії до позиції іншої аудиторії, не розпалює ворожнечу між різними частинами суспільства. Свобода слова – це відповідальність перед усім суспільством. Навіть із цієї точки зору я бачу відверте нехтування свободою слова».

Також пані Герасим’юк провела паралелі між меседжами «Інтера» і російської пропаганди: «Фіксація частини суспільства на радянському минулому і його стереотипах трактування війни, жертвою якої стала Україна, не є випадковою. Меседжі, що закладені в кожному так званому концерті «Інтера», які він готує до кожної з подібних дат, скидаються на меседжі пропаганди держави-агресора».

 

Джерело “Детектор медіа

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше