Із Днем журналіста! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Із Днем журналіста!

Українські журналісти сьогодні поряд із захисниками ведуть боротьбу з руйнівним нашестям рашизму. Вони у лавах тих, хто правдою і відвертістю долає брехню, маніпуляції та дезінформацію. Ворог полює на них, прагне знищити, щоб приховати власні злодіяння і заплутати сліди своїх чорних справ: чим яскравіше сяє світло правди, тим виразніше видно істину ворожу тінь.

Війна – це втрати, навіть якщо твоя зброя – камера, мікрофон чи об’єктив фотоапарата. Сьогодні Україна стала гарячою точкою на земній кулі, де особливо високі ризики для професії. За 466 днів повномасштабного вторгнення загинув 61 журналіст, викрадено 21 борця за правду і скоєно чимало воєнних злочинів: від залякувань та юридичного тиску до нападів на редакції медіа на тимчасово окупованих територіях.

Знаючи всі ризики і майбутні випробування, журналісти наважуються і усвідомлено вирушають в епіцентри подій, розуміючи, що це може бути їхнє останнє завдання. Їхні мужність і подвиг ми сьогодні цінуємо так само, як і подвиги захисників і рятувальників, усіх, хто щодня своєю працею наближає нашу спільну Перемогу.

Вітаємо усіх журналістів із професійним днем! Дякуємо за безцінний внесок істини в інформаційному спротиві. Зараз темний час, але правда, яку несе кожен із вас, наближає Україну та європейські держави до якнайшвидшого світанку. Нехай внутрішнє світло не згасає в глибинах сердець, розпалюючи вогонь свободи і правди!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше