Кабельний мовник «ПРАВДА ТУТ» отримав попередження, бо не подав вчасно документів на внесення змін до ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Кабельний мовник «ПРАВДА ТУТ» отримав попередження, бо не подав вчасно документів на внесення змін до ліцензії

Національна рада після проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут» (логотип «ПРАВДА ТУТ» (комбіноване)), м. Вишневе Київської обл., встановила, що мовник змінив керівника (директора), склад пов’язаних осіб телерадіоорганізації, місцезнаходження юридичної особи і не звернувся до регулятора, щоб внести відповідні зміни до ліцензії, як того вимагає чинне законодавство.

Згідно із частиною четвертою статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» у разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ліцензіат зобов’язаний протягом 30 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії на мовлення разом із необхідними документами, що підтверджують зміни. Станом на 9 червня 2021 року до Національної ради  заяви від ліцензіата  про внесення необхідних змін не надходило, хоча вони зафіксовані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Зміни в компанії відбулися ще 26 вересня 2020 року.

Таким чином, регулятор визнав порушення ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут» частини сьомої статті 27, частини четвертої статті 35 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і оголосив йому попередження. Також видано розпорядження про усунення порушень упродовж 14 днів після оприлюднення цього рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше