Канал «Рада» є і буде в усіх соціальних пакетах

18.12.2012

ЗАЯВА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА МИКОЛИ ТОМЕНКА ПРО ОБМЕЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЮ РАДОЮ ТРАНСЛЯЦІЇ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО ТЕЛЕКАНАЛУ «РАДА» НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

Заява народного депутата Миколи Томенка про обмеження Національною радою трансляції парламентського телеканалу «Рада» не відповідає дійсності.

«Регуляторний орган у сфері телерадіомовлення ні тепер, ні раніше не ухвалював жодного рішення, яке б можна було потрактувати таким чином, і не давав жодної вказівки з цього приводу», – спростовує заяву Миколи Томенка голова Національної ради Володимир Манжосов.

Навпаки, стверджує він, чинним на сьогодні є рішення Національної ради від 23 липня 2003 року за № 1082, у п. 6 якого зазначається: «Ретрансляція програм Дирекції телерадіопрограм Управління справами Верховної Ради України м. Київ, є обов’язковою для усіх систем багатоканального мовлення». Як пояснив Володимир Манжосов: «Національна рада розуміє це, як трансляція в пакетах, доступних для всіх абонентів кабельних провайдерів».

Озвучена інтернет-виданням «Українська правда» інформація буде ґрунтовно вивчена національним регулятором і будуть зроблені відповідні висновки.

«Ми думаємо, що і керівники кабельних компаній з розумінням поставляться до цієї ситуації. І якщо десь відбулося вимкнення парламентського каналу з соціальних пакетів, то він буде туди повернений найближчим часом», – заявив голова Національної ради.