Катерина Котенко про вилучення російських каналів із переліку дозволених для ретрансляції - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Катерина Котенко про вилучення російських каналів із переліку дозволених для ретрансляції

 


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визнала контент 15 російських телеканалів таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення, і заборонила їхню ретрансляцію в українських кабельних мережах.


 


Таке рішення регулятор прийняв на засіданні в четвер.


 


Зокрема, з переліку вилучено такі канали: «Цілком таємно», «Хто є хто», «Шансон-ТВ», «Парк розваг», «Світ серіалу», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боєць», «Час: далеке і близьке», «Справжнє страшне Телебачення» (НСТ) і «Сарафан».


 


Моніторинг цих каналів зафіксував появу в їхніх програмах відомих персон, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Крім того, в ефірах телеканалів була зафіксована комерційна реклама, розповсюдження якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонено, якщо вони не підпадають під Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.


 


Як зазначив глава регулятора Юрій Артеменко, рішення вступає в силу через місяць з моменту оприлюднення.


 


Відповідальний секретар Національної ради Катерина Котенко прокоментувала ZIK рішення регуляторного органу щодо вилучення із переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, 15 російських телеканалів.Джерело: zik.ua

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше