Керівникам телерадіоорганізацій. Відзначення історичних дат і пам’ятних днів у засобах масової інформації

21.05.2016

ЦЬОГО РОКУ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ БАГАТО ПАМ’ЯТНИХ ДНІВ ТА ЮВІЛЕЙНИХ ДАТ, ЯКІ НАЗАВЖДИ УВІЙШЛИ В ІСТОРІЮ. ПАРЛАМЕНТ З МЕТОЮ КОНСОЛІДАЦІЇ НАЦІЇ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ У ЛЮТОМУ ЦЬОГО РОКУ УХВАЛИВ СПЕЦІАЛЬНУ ПОСТАНОВУ, В ЯКІЙ НАВОДИТЬСЯ ПЕРЕЛІК ЦИХ ДАТ.

Цього року в Україні відзначається багато пам’ятних днів та ювілейних дат, які назавжди увійшли в історію. Парламент з метою консолідації нації та збереження історичної пам’яті у лютому цього року ухвалив спеціальну постанову, в якій наводиться перелік цих дат.

Національна рада звертає увагу керівників телерадіоорганізацій на необхідність докладного ознайомлення із цією постановою і врахування її позицій у роботі своїх компаній. Вміщена у документі інформація може стати базою для створення відповідного програмного продукту та забезпечення суспільного резонансу для достойного відзначення цих подій і дат. Врахування положень постанови покликане реалізувати основні завдання, які сьогодні стоять перед засобами масової інформації: створення консолідованого національно орієнтованого інформаційного простору, широкого інформування суспільства про справжні масштаби подій національної історії та культури. Це має особливе значення в умовах інформаційної гібридної війни й боротьби з тенденційними імперськими перекрученнями і спотвореннями історії України.

Із текстом постанови можна ознайомитися за посиланням