«KISS FM», «ХІТ ФМ» та «Радіо РОКС-Україна» змінюють місцезнаходження передавачів

10.02.2012

Національна рада на засіданні8 лютого 2012 року серед інших переоформила ліцензії трьом радіокомпаніям – Українській корпорації «Телебачення і радіомовлення «ЮТАР», м. Київ, ТОВ «ТРК «Медіа Маркет», м. Київ, ПП Фірми „Лямін”, м. Київ – у зв’язку зі зміною місцезнаходження передавачів.

Українській корпорації «Телебачення і радіомовлення «ЮТАР», м. Київ («KISS FM») змінено місцезнаходження передавача у м. Харкові на частоті 102,4 МГц, він розміщуватиметься за адресою: майдан Повстання, 7/8, м. Харків.

Відповідно до переоформленої ліцензії ТОВ «ТРК «Медіа Маркет», м. Київ («ХІТ ФМ»), передавач компанії у м. Миколаєві на частоті 91,5 МГц перенесено на вежу ТОВ «Норма-Груп», просп. Жовтневий, 236-в. Також уточнено територію розповсюдження програм на частоті 91,2 МГц у м. Шостці та на частоті 102,8 МГц у м. Коростені.

Передавачі ПП Фірми „Лямін”, м. Київ («Радіо РОКС-Україна») у м. Житомирі на частоті 100,7 МГц та у м. Полтаві на частоті 107,8 МГц відтепер будуть розташовані за адресами: вул. Перемоги, 1, м. Житомир; вул. Котляревського, 1/27, м. Полтава.

ДовідковоРадіо «KISS FM» має 2 ліцензії на ефірне радіомовлення з використанням 16 радіочастот. Радіокомпанія «ХІТ ФМ» має 3 ліцензії на ефірне радіомовлення з використанням 49 частот. «Радіо РОКС-Україна» має 2 ліцензії на ефірне радіомовлення з використанням 6 радіочастот.