Книга Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю» - серед найкращих книжок 2019 року за версією Українського ПЕН - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Книга Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю» – серед найкращих книжок 2019 року за версією Українського ПЕН

Видана цьогоріч у Видавництві Старого Лева книга Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю» увійшла до переліку найкращих українських книжок 2019 року, який склав Український ПЕН-центр. Вона потрапила до списку у галузі есеїстики.

Крім того, сьогодні стало відомо, що Ольга Герасим’юк стала членом Українського ПЕН-центру.

«Як я рада і вдячна, і яка честь бути в лавах поряд із тими, чиї імена так шаную! Дякую! Поділяю щиро та готова працювати невтомно над тими високими завданнями, які ставить PEN – “робити все можливе для того, щоби розвивати літературу та протистояти будь-яким формам утисків свободи слова та вираження поглядів в Україні та світі. Головним питанням у ПЕН є “Що я можу зробити для інших?”, – прокоментувала вона цю подію.

Український ПЕН був заснований 1989 року і прийнятий до Міжнародного ПЕН 1990-го. До нього входять письменники, правозахисники, перекладачі, журналісти, науковці-гуманітарії, видавці та культурні менеджери – усього 112 членів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше