Кодування супутникових каналів позбавить кримчан доступу до українського ТБ – Костинський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Кодування супутникових каналів позбавить кримчан доступу до українського ТБ – Костинський

Рішення великих медіагруп України закодувати наступного року сигнал своїх телеканалів у супутниковому мовленні загрожує ізоляцією кримчан від українського, в основному розважального, телебачення. Про це Крим.Реалії розповів член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинський.

«З точки зору стратегії, це правильно – боротьба з піратством, забезпечення авторських прав і привчання до платного контенту… Але, кодування сигналу обмежує громадян України на окупованих територіях у доступі до українського телебачення, вони будуть відрізані. Радіопередача з телевеж охоплює до 60 км, скільки б телевеж ми не побудували, ми не забезпечимо таке покриття», – зазначив Костинський.

Він додав, що третина сімей в Україні дивляться передачі через супутник, це стосується й більшості господарств на анексованій території Криму.

Представники телеканалів назвали позицію Нацради про загрозу нацбезпеці через кодування супутника втручанням у господарську діяльність приватних каналів.

 

Джерело “Крим.Реалії

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше